BLOG

Blog

Decyzja o powrocie do życia zawodowego po urodzeniu dziecka sama w sobie jest trudna. Rozłąka z dzieckiem, obawa, że przegapimy ważne momenty w jego życiu – stawianie pierwszych kroków, wypowiadanie pierwszych słów. Decyzja jest tym trudniejsza, gdy stoimy przed faktem zostawienia dziecka pod opieką opiekunki– bądź co bądź- obcej osoby. I o ile przeprowadzamy wnikliwe… czytaj dalej »

Zdrada… i co dalej ?

Detektyw 30 października 2018 Blog Tagi: , ,

Zdrada… i co dalej ? Ze statystyk wynika, że coraz częściej dochodzi do zdrady. Zdradzają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Inaczej, oraz z innych pobudek, ale problem z dochowaniem wierności dotyczy obu płci. Podejrzewasz, że twój mąż dopuszcza się zdrady, bo coraz częściej wraca do domu później niż zwykle, nie rozstaje się z telefonem komórkowym… czytaj dalej »

Jakie znaczenie mają dowody podczas sprawy rozwodowej? Jak zebrać materiał dowodowy?   Odpowiednio zebrane i udokumentowane dowody w trakcie przygotowań do sprawy rozwodowej mają istotne znaczenie w ustaleniu okoliczności, które doprowadziły nas do złożenia pozwu w sądzie oraz w ustaleniu faktów dotyczących rozkładu życia małżeńskiego. Tym większe mają one znaczenie, gdy wnioskujemy o rozwód z… czytaj dalej »

Które biuro detektywistyczne wybrać, aby usługa została wykonana rzetelnie i profesjonalnie? Na co warto zwrócić uwagę dokonując wyboru osoby lub firmy świadczącej usługi detektywistyczne, tak, aby nie stracić czasu, nerwów i pieniędzy ? Życie jest na tyle nieprzewidywalne, że stawia przed nami konieczność podejmowania różnych, czasem zaskakujących decyzji. Wiele osób zmuszonych do skorzystania z usług… czytaj dalej »

W jakich sytuacjach warto skorzystać z usług prywatnego detektywa? Jakie zachowania partnera powinny wzbudzić w nas niepokój? Lojalność i zaufanie to podstawa udanego związku małżeńskiego czy partnerskiego. Mamy prawo oczekiwać w nim poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Jeśli podejrzewamy zdradę partnera/ partnerki, to korzystając z usług prywatnego detektywa, warto zweryfikować nasze obawy, zamiast żyć w niepewności… czytaj dalej »

Kim jest prywatny detektyw? I jak powinna wyglądać jego praca? Pracę detektywa reguluje ustawa z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2014 r., poz. 273 z późn. zm.). Mówi ona, że usługa detektywistyczna to nic innego jak zbieranie, przetwarzanie i przekazywanie informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach. Detektyw działa na… czytaj dalej »

Decyzja o rozwodzie jest zawsze bardzo trudna. Istnieją jednak sytuacje, w których jest ona jedynym możliwym rozwiązaniem. Postępowanie rozwodowe jest wydarzeniem bardzo stresującym i mocno ingerującym w sferę uczuć i emocji. Działając przy takim obciążeniu łatwo jest przeoczyć istotne dla nas kwestie. Trzeba pamiętać, że postanowienia wyroku sądowego mogą mieć swoje konsekwencje w przyszłości. Dlatego… czytaj dalej »