Residial

Monika 791 074 777
Aleksandra 513 13 88 85

Biuro detektywistyczne Residial w Warszawie


Firma Residial jest profesjonalnym kobiecym biurem detektywistycznym, specjalizującym się w wykrywaniu zdrad, prowadzeniu obserwacji i ustaleń oraz weryfikacji informacji. Wyróżnia nas dyskrecja i skuteczność w działaniu oraz etyczne podejście do każdego klienta.  Powierzone nam zlecenia realizujemy z pasją i zaangażowaniem.

Nasz zespół tworzą wyłącznie licencjonowani detektywi, posiadający doświadczenie, kompetencje, spryt i intuicję.

Posiadamy wpis do rejestru MSWiA oraz wymagane ustawą o usługach detektywistycznych ubezpieczenie OC, a także profesjonalny sprzęt.

Obszarem naszych działań jest głównie Warszawa i okolice, ale nasi detektywi świadczą usługi na terenie całego kraju.

Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny i elastyczny, przygotowując odpowiednią strategię działania, jak najbardziej dopasowaną do Państwa potrzeb. Naszym celem jest możliwie najbardziej profesjonalna i solidna pomoc klientowi.

Na nasze usługi zawsze podpisujemy umowę, a po zakończeniu czynności detektywistycznych sporządzamy dokładny raport, do którego dołączamy pełną dokumentację mogącą stanowić materiał dowodowy przed Sądem (zdjęcia, nagrania, dokumenty). W razie potrzeby nasi detektywi są gotowi do składania zeznań w charakterze świadka.

Wierzymy, że dostarczone przez nas materiały będą Państwu pomocne w podjęciu ważnych decyzji życiowych oraz biznesowych.

Nasie detektywi w Warszawie chętnie podejmą się nawet najtrudniejszych zadań.

Zapraszamy do skorzystania z usług biura detektywistycznego Residial.