Residial

Monika 791 074 777
Aleksandra 513 13 88 85

USTALENIA DANYCH

Praca prywatnego detektywa, jak się może mylnie wydawać, nie ogranicza się tylko do wykrywania niewierności partnera. Profesjonalny detektyw może również pomóc w innych dziedzinach życia – takich jak dokonywanie ustaleń adresowych, dotyczących miejsca zamieszkania czy stanu majątkowego.
Biuro detektywistyczne Residial w Warszawie jest w stanie szybko i skutecznie dostarczyć Państwu informacji, pomocnych w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych. Nasi detektywi dostarczą Państwu komplet rzetelnych i potwierdzonych danych oraz materiałów dowodowych.

Pomagamy w ustaleniu różnego rodzaju danych, takich jak:

  • ustalenie adresu zameldowania lub zamieszkania – detektyw pomoże w ustaleniu miejsca pobytu osób, z którymi od dawna nie mamy kontaktu lub poszukujemy ich w celu odzyskania wierzytelności
  • ustalenie danych personalnych
  • ustalenie stanu majątkowego – będzie szczególnie przydatne w sprawach alimentacyjnych oraz w dochodzeniu innych roszczeń
  • ustalenie miejsca pracy i źródeł dochodów
  • ustenie miejsca pobytu spadkobierców

Warto skorzystać z pomocy profesjonalnego detektywa przy ustalaniu różnego rodzaju danych adresowych i personalnych poszukiwanych osób – może się to okazać przydatne zwłaszcza jeśli poszukujemy świadków jakiegoś zdarzenia, dłużników czy dawno niewidzianych znajomych.

Powierzając ustalenie danych detektywom z biura Residial, zaoszczędzacie Państwo swój czas oraz zyskujecie pewność co do wiarygodności uzyskanych informacji. Podsumowaniem naszych działań jest sporządzenie i przekazanie klientowi raportu.

Pozostałe usługi:

Zdrady i sprawy rozwodowe

Obserwacja osób i mienia