Zdrada… i co dalej ?

Detektyw 30 października 2018 Blog Tagi: , ,

Zdrada… i co dalej ?

Ze statystyk wynika, że coraz częściej dochodzi do zdrady. Zdradzają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Inaczej, oraz z innych pobudek, ale problem z dochowaniem wierności dotyczy obu płci.

Podejrzewasz, że twój mąż dopuszcza się zdrady, bo coraz częściej wraca do domu później niż zwykle, nie rozstaje się z telefonem komórkowym albo ma więcej wyjazdów służbowych? Myślisz, że żona cię zdradza, kiedy widzisz jak uśmiecha się do smartfona, gdy zaczyna dbać o swój wygląd bardziej niż zwykle, kiedy unika intymnych zbliżeń? Długotrwałe pozostawanie w takich domysłach może spędzać sen z powiek, utrudniać koncentrację i wrzucać w pętlę frustracji. Jeśli masz poważne przypuszczenia, że twój partner lub partnerka oszukuje i zdradza cię, przestań się zadręczać, zdobądź dowody zdrady albo przekonaj się o jego lojalności. Najtrudniej jest udowodnić zdradę bez sprawdzonych metod, których zastosowania gołym okiem nie zauważy zdradzający partner czy partnerka.

Jak zdobyć dowody zdrady?
A może zlecić to komuś, kto podejmie się dyskretnej obserwacji partnera lub partnerki i zdobędzie niepodważalny dowód zdrady? Prywatny detektyw to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań. Detektyw na zlecenie podejmuje się najtrudniejszego etapu zbierania dowodów – mianowicie- prowadzeniem obserwacji tak, aby zdradzający partner lub partnerka nie stali się podejrzliwi a tym samym bardziej ostrożni. Prywatny detektyw ustala z kim i gdzie spotyka się obserwowana osoba. Dzięki działaniom prywatnego detektywa przekonasz się czy w grę faktycznie wchodzą nadgodziny czy potajemne schadzki. Czy późne powroty do domu spowodowane są obłożeniem pracą albo innymi obowiązkami czy romansowaniem za twoimi plecami. Ta rzetelnie zdobyta wiedza rozwieje wszelkie twoje wątpliwości, da ci komfort podjęcia decyzji. Prywatny detektyw gromadzi dokumentację potrzebną do sprawy rozwodowej. W razie zaistnienia potrzeby, złoży zeznanie w sądzie.

Czy samodzielnie można udowodnić zdradę ?
Telefon komórkowy to jedno z urządzeń, które najczęściej zdradza niewierność partnera lub partnerki. Jeśli twój partner lub partnerka nie rozstaje się z telefonem, pod byle pretekstem wychodzi, aby odebrać lub wykonać połączenie, możesz przypuszczać, że coś przed tobą ukrywa. Przejrzenie treści sms-ów i bilingów mogłoby rozwiać wątpliwości lub dać przekonanie o zdradzie. Niestety dostęp do telefonu partnera lub partnerki może być utrudniony a wręcz niemożliwy. Większość z nas chroni swoją prywatność, nawet jeśli nie mamy nic do ukrycia. Podobnie jest z komputerem. Przeglądnięcie historii odwiedzanych stron dałoby jakiś podgląd zainteresowań partnera lub partnerki. Zwłaszcza, że zarówno mężczyźni jak i kobiety, coraz częściej flirtują i umawiają się na randki przez internet. Jednakże sam fakt przejrzenia stron randkowych nie stanowi niepodważalnego dowodu zdrady.