Zatrudniamy opiekunkę do dziecka. Czy możemy jej zaufać?

Detektyw 14 lutego 2019 Blog Tagi: ,

Decyzja o powrocie do życia zawodowego po urodzeniu dziecka sama w sobie jest trudna. Rozłąka z dzieckiem, obawa, że przegapimy ważne momenty w jego życiu – stawianie pierwszych kroków, wypowiadanie pierwszych słów. Decyzja jest tym trudniejsza, gdy stoimy przed faktem zostawienia dziecka pod opieką opiekunki– bądź co bądź- obcej osoby. I o ile przeprowadzamy wnikliwe rozmowy, sprawdzamy jej referencje, to jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy dobrze będzie opiekowała się naszym dzieckiem, czy pod jej opieką dziecko będzie bezpieczne. To niezwykle odpowiedzialna praca, wymagająca odpowiedniego podejścia. Każdy z nas chyba słyszał historie o nianiach, które wychodzą do sklepu albo załatwiają inne swoje sprawy, zostawiając dziecko w domu bez opieki.
Zważywszy, że bezpieczeństwo i szczęście naszego dziecka jest dla nas priorytetem, dobrze byłoby sprawdzić rzetelność i poczucie odpowiedzialności zatrudnionej przez nas opiekunki. W tym celu warto skorzystać z usług prywatnego detektywa, który przeprowadzi wnikliwą obserwację i dokona ustaleń, co do jakości wykonywanych przez nianię obowiązków.
Kobieta detektyw zachowując takt i ostrożność, wnikając w środowiska przebywania małych dzieci, dyskretnie dokona obserwacji, w jaki sposób sprawowana jest opieka nad dzieckiem. Zakładamy, że dokonaliśmy dobrego wyboru, co do opiekunki do dziecka, ale ponieważ chodzi nam o 100 % pewność, przekonajmy się – powierzmy sprawdzenie tego wyboru prywatnemu detektywowi.
Poczucie bezpieczeństwa i przekonanie do osoby opiekującej się naszym dzieckiem jest bezcenne. Zależy nam w końcu na pełnym zaufaniu do osoby, która spędza z naszym dzieckiem cały dzień. Wychodząc z domu chcemy mieć komfort psychiczny, by spokojnie móc wykonywać obowiązki codzienne i zawodowe. Czy zatem spokój i bezpieczeństwo nie jest warte skorzystania z usług kobiety detektywa ?