Symptomy zdrady

Detektyw 28 stycznia 2020 Blog Tagi: , ,

Co powinno zaniepokoić w związku? Jakie mogą być pierwsze symptomy zdrady?

Jeśli partner/ partnerka nagle zaczyna przesadnie dbać o swój wygląd zewnętrzny, bez powodu zostawać w pracy po godzinach, odbywać liczne wyjazdy służbowe, a przede wszystkim – nie rozstaje się ze swoim telefonem, należałoby bliżej przyjrzeć się sprawie. Czy w naszym związku nie dzieje się nic złego ?
Baczne pilnowanie telefonu ewidentnie jest sygnałem alarmowym, tak jak nieodbieranie połączeń w naszej obecności albo wychodzenie z telefonem do innego pomieszczenia, czy też otrzymywanie sms-ów późną porą. Podobnie niepokojąca może być nagle pojawiająca się potrzeba zostawania po godzinach w pracy, częstsze spotkania i wyjazdy służbowe, podczas których ciężko jest nam dodzwonić się do naszego partnera/ partnerki.
Przy zdradzie konieczne jest zorganizowanie sobie czasu dla nowej relacji, dlatego pojawiają się też rzekomo częstsze spotkania z kolegami z pracy albo poświęcanie więcej czasu na swoje hobby. Nieodłącznym elementem zdrady jest zarówno kłamstwo jak i chłód wobec partnerki/ partnera. Zdradzający partner często jest nieobecny myślami, roztargniony, przestaje zwracać uwagę na swoją drugą połówkę. Bywa jednak też tak, że targany wyrzutami sumienia, obsypuje partnerkę kwiatami lub upominkami.
Pojawiające się symptomy, domysły dotyczące zdrady bardzo obciążają emocjonalnie, wywołują niepokój i stres. Dlatego dobrze byłoby rozwiać swoje wątpliwości lub potwierdzić przypuszczenia. Najprostszym sposobem na sprawdzenie lojalności partnera/ partnerki jest wynajęcie prywatnego detektywa.
Prywatny detektyw po przeprowadzeniu rzetelnego śledztwa, ustali czy nasze obawy były słuszne. Mamy prawo wiedzieć, jeśli coś złego dzieje się w naszym związku. Wykrycie zdrady nie zawsze oznacza koniec świata, może być też krokiem naprzód. Warto również być świadomym jak skutecznie przygotować się do dochodzenia przysługujących nam świadczeń w przypadku wykrycia niewierności partnera- takich jak alimenty, podział majątku czy opieka nad dziećmi.