BLOG

Blog

Podobno ok. 50 proc. mężczyzn i 30 proc. kobiet dopuszcza się zdrady. Letni czas z pewnością  sprzyja flirtom i zawieraniu nowych znajomości. Buzują hormony, łatwiej jest dać się ponieść  emocjom. Lato jest szczytowym okresem, w którym prowadzi się dochodzenia w wykryciu zdrady. Jeśli zaobserwujemy jakiekolwiek symptomy zdrady, warto  przyjrzeć się temu bliżej. Ale, by  nie  rzucić bezpodstawnych oskarżeń, świadczących o… czytaj dalej »

W sporach toczących się o ustalenie świadczeń alimentacyjnych bardzo istotną rzeczą jest posiadać dowody potwierdzające osiągane dochody małżonka oraz wykaz majątku. Bardzo często bowiem zdarza się, że niewierny małżonek po przegranej sprawie rozwodowej niechętnie podchodzi do spłaty zobowiązań alimentacyjnych, zaniża uzyskiwane przez siebie dochody oraz ukrywa posiadane źródła dochodu. W takiej sytuacji dobrze zwrócić się… czytaj dalej »

Ile kosztuje poczucie bezpieczeństwa w nowym związku ? Niedawno spotkałam znajomą, z którą przez jakiś czas nie miałam żadnego kontaktu. Powiedziała mi o tym, co właśnie ją spotkało. Kilka miesięcy temu poznała mężczyznę, z którym nawiązała bliższą relację. Spotykali się regularnie, z czasem coraz częściej. Relacja rozwijała się na tyle perspektywicznie, że zaczęli snuć wspólne… czytaj dalej »

Co powinno zaniepokoić w związku? Jakie mogą być pierwsze symptomy zdrady? Jeśli partner/ partnerka nagle zaczyna przesadnie dbać o swój wygląd zewnętrzny, bez powodu zostawać w pracy po godzinach, odbywać liczne wyjazdy służbowe, a przede wszystkim – nie rozstaje się ze swoim telefonem, należałoby bliżej przyjrzeć się sprawie. Czy w naszym związku nie dzieje się… czytaj dalej »

Z usług prywatnego detektywa coraz częściej korzystają rodzice. Powierzenie opieki nad dzieckiem obcej osobie niesie za sobą ryzyko zatrudnienia nieodpowiedniej niani. Nawet jeśli wydaje się być ona godna zaufania, a jej CV przedstawia się bez zarzutu, rodzice nie mają pewności, czy nowo zatrudniona opiekunka spełnia ich oczekiwania i czy dobrze opiekuje się dzieckiem. Prywatny detektyw… czytaj dalej »

Obecnie z usług prywatnego detektywa coraz częściej korzystają rodzice. Po tego rodzaju pomoc sięgają gdy dziecko z różnych powodów nadwyręży ich zaufanie lub gdy dojdzie do ucieczki dziecka z domu. Kiedy rodzice nie mają pewności czy dziecko nie przebywa w złym towarzystwie, nie oszukuje ich, nie zażywa narkotyków, bezcenna może okazać się pomoc detektywa, który… czytaj dalej »

Wykonywanie zawodu prywatnego detektywa wymaga posiadania pewnych predyspozycji i umiejętności. I, jakkolwiek mogą posiadać je zarówno mężczyźni jak i kobiety, to w tym środowisku zawodowym pań nadal jest niewiele. I, choćby z tego względu, nie powinny narzekać na brak zleceń. Bo mało komu przyjdzie do głowy, że detektywem może okazać się kobieta. Kobietom łatwiej jest… czytaj dalej »

Wakacje – czas wyjazdów, letniej pogody, bardziej swobodnego zachowania, większej otwartości na nawiązywanie nowych znajomości. To czas, w którym łatwej ulegamy pokusom. W wakacje odrywamy się od szarej rzeczywistości. Trwa nastrój pewnego rodzaju beztroski, zabawy. W takiej atmosferze często zapominamy o zobowiązaniach wobec swoich partnerów. Zdarza się, że wdajemy się w niewinny flirt, który z… czytaj dalej »

Decyzja o powrocie do życia zawodowego po urodzeniu dziecka sama w sobie jest trudna. Rozłąka z dzieckiem, obawa, że przegapimy ważne momenty w jego życiu – stawianie pierwszych kroków, wypowiadanie pierwszych słów. Decyzja jest tym trudniejsza, gdy stoimy przed faktem zostawienia dziecka pod opieką opiekunki– bądź co bądź- obcej osoby. I o ile przeprowadzamy wnikliwe… czytaj dalej »

Zdrada… i co dalej ?

Detektyw 30 października 2018 Blog Tagi: , ,

Zdrada… i co dalej ? Ze statystyk wynika, że coraz częściej dochodzi do zdrady. Zdradzają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Inaczej, oraz z innych pobudek, ale problem z dochowaniem wierności dotyczy obu płci. Podejrzewasz, że twój mąż dopuszcza się zdrady, bo coraz częściej wraca do domu później niż zwykle, nie rozstaje się z telefonem komórkowym… czytaj dalej »