ZDRADY I SPRAWY ROZWODOWE

Jeśli masz podejrzenia, że twój partner dopuszcza się zdrady, warto skorzystać z usług licencjonowanego prywatnego detektywa, aby potwierdzić lub zaprzeczyć tym domysłom.

Zwróć się do nas 

residial oferta

Korzystając z naszych usług nie musisz obawiać się, że współmałżonek zacznie coś podejrzewać – nasi detektywi działają skutecznie, zachowując przy tym jak najwyższą dyskrecję.

Udowodnienie niewierności jest ważne szczególnie, jeśli ma być ona podstawą do rozwodu z orzeczeniem o winie zdradzającego współmałżonka.

Zbieranie materiałów dowodowych na „własną rękę” może być niewystarczające, dlatego warto skorzystać z usług prywatnego detektywa.

W skutecznym wykrywaniu niewierności niezbędna jest przemyślana strategia, wiedza i doświadczenie, dodatkowym atutem może być kobieca intuicja,którą bez wątpienia posiadają nasi detektywi.

Przy wykonywaniu tego rodzaju usług detektywistycznych niezwykle ważna jest również dyskrecja oraz przenikliwość w ustalaniu faktów.

Nasi detektywi dysponują również profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Po wykonaniu każdego zlecenia sporządzane jest szczegółowe sprawozdanie z załączonym materiałem audio/ video.

Rozumiemy jak trudnym i bolesnym doświadczeniem jest rozwód, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z wyczuciem. Pomagamy rownież w znalezieniu fachowej pomocy prawnej i psychologicznej. Profesjonalne wsparcie pomoże łatwiej przejść przez ten trudny czas i zminimalizować skutki stresu.OBSERWACJA OSÓB I MIENIA

Czytaj dalej USTALANIE DANYCH

Czytaj dalej